-26%949 ₴
703 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MANN |
| Кросс-номери | Hyundai 2811308000; Kia 2811308000; Mann Filter C2631 |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 253 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 173 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Tucson, Sportage |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C2631 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Виготовлення фільтра | панельний |
| Мoдель | C2631 |
| Країна виробництва | Німеччина |