-26%805 ₴
596 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TSP0325155 |
| Виробник | Delphi |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TSP0325155 |
| Вид | звичайний |
| Висота | 20 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 665 мм |
| Мoдель | TSP0325155 |
| Країна виробництва | США |
| Ширина | 105 мм |