-26%338 ₴
250 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 248 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WA6285 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | WA6285 |
| Вживаність | HYUNDAI LANTRA II Універсал (J-2) |
| Країна виробництва | Польща |