-26%593 ₴
439 ₴
Показати оптові ціниСалонний фільтр JAKOPARTS J1340811 має відмінну сумісність з відомими марками автомобілів. Форма і габарити даної моделі відповідають оригінальної деталі; що дозволяє безпроблемно встановити салонний фільтр в посадочне місце автомобіля. Салонний фільтр J1340811 виготовляється відповідно до сучасних вимог і передових технологій; все це підтверджено відповідними сертифікатами якості продукту. Досягати максимальної ефективності протягом усього терміну експлуатації дозволяють перевірені; високоякісні видаткові матеріали; які використовуються у виробництві. Купуючи салонні фільтри JAKOPARTS; ви отримуєте продукцію високої якості за вигідною ціною. Своєчасна заміна салонного фільтра сприяє видаленню неприємних запахів з системи кондиціонування і дозволяє знижувати запотівання скла в холодну погоду; а також захистить дихальну систему водія і пасажирів.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1340811 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | J1340811 |
| Вид | Вуглець |
| Висота | 33 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 272 мм |
| Мoдель | J1340811 |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Ширина | 196 мм |