-26%892 ₴
661 ₴
Показати оптові ціниАвтомобільний фільтр салону KOLBENSCHMIDT 50013949 підійде для заміни оригінальної деталі при плановому проходженні ТО. Даний фільтр виготовлений відповідно до сучасних вимог автовиробників; що підтверджується наявністю відповідних сертифікатів якості. Форма і розміри фільтруючого елемента точно відповідає оригінальній деталі; що забезпечує безпроблемну установку в посадочне місце автомобіля; а також запобігає надходженню неочищеного потоку повітря в кабіну автомобіля в обхід фільтруючого елемента. Висока ефективність протягом усього робочого ресурсу фільтру досягається за рахунок використання високоякісного матеріалу; а також технології укладання; що дозволяє максимально збільшити площу фільтрації і грязевмісткість елементу; що фільтрує. Салонні фільтри KOLBENSCHMIDT мають прийнятну ціну і високу якість; що забезпечує попит у споживачів; не тільки на території України; а й за її межами. Своєчасна заміна даного елемента знижує запотівання вітрового скла в холодну і сиру погоду; видаляє неприємні запахи з системи кондиціонування і опалення кабіни автомобіля; а також захищає дихальну систему водія і пасажирів.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 50014949 |
| Виробник | Групи kolbenschmidt |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50014949 |
| Вид | Вуглець |
| Висота | 35 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 305 мм |
| Мoдель | 50014949 |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Ширина | 215 мм |