-35%1 045 ₴
679 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | OE258 |
| Виробник | Champion |
| Матеріал електрода | Іридій |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | OE258 |
| Вид пального | бензин |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина різьблення | 25 мм |
| Кількість бічних електродів | одноелектродна |
| Мoдель | OE258 |
| Особеннсоти | защита от помех |
| Розмір гайкового ключа | 14 мм |
| Розмір різьблення | M12 x 1.25 |
| Відстань між електродами | 0.7 мм |
| Країна виробництва | США |