-35%


44 132 ₴
28 686 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubiquiti |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Висота | 43.7 мм |
| Ширина | 442.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | UDM-SE |
| Вага | 4950 г |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000/2500 BASE-T Ethernet |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 285.6 мм |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 8 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Мoдель | UDM-SE |
| Особливості | підтримка PoE |
| Режими роботи | дротовий маршрутизатор |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |