-35%39 845 ₴
25 899 ₴
Показати оптові ціниЗастосування:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CSB Battery |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 47.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | XHRL12620W |
| Важливо | Дата виробництва на корпусі вказана у форматі Рік/Месяць/День |
| Гарантія, міс | 3 |
| Ємність | 139 А·год |
| Мoдель | 12V 139Ah |
| Призначення | для ДБЖ |
| Особливості | свинцево-кислотний |
| Розмір | 326 x 165 x 275.7 мм |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Тип клем | М6 |