-35%








20 400 ₴
13 260 ₴
Показати оптові ціниШабельна пила DeWalt DWE305PK
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Вага | 3.5 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DWE305PK |
| Величина ходу | 29 мм |
| Гарантія, міс | 36 |
| дерево | 280 мм |
| Кількість ходів холостого ходу | 2800 об./хв |
| Метал | 100 мм |
| Мoдель | 3.5 |
| Призначення | побутової |
| Харчування | Мережа |
| Країна виробництва | Мексика |