-35%








20 180 ₴
13 117 ₴
Показати оптові ціниSamsung 990 Pro 2280 – твердотільний накопичувач внутрішнього типу. Виготовлений у компактному форм-факторі M.2; призначений для сучасних тонких систем. Забезпечить систему шаленою швидкістю роботи; обробки даних та запуском "важких" додатків. Висока ємність; малий розмір та полегшена конструкція забезпечує високу надійність та ефективність передачі для ультратонких мобільних пристроїв нового покоління.
Побудований на основі сучасної пам'яті MLC; яка демонструє високі швидкості запису та зчитування.
Фірмове програмне забезпечення Samsung Magician допоможе моніторити роботу компонента. Програма допоможе захистити дані; отримувати оновлення та контролювати стан сховища.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживана потужність | 8.5 Вт |
| TBW | 600 |
| Артикул | MZ-V9P1T0CW |
| Габарити | 80 x 24.3 x 8.2 мм |
| Гарантія, міс | 60 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 4.0 x4 |
| Мoдель | M.2 2280 1TB 990 PRO with Heatsink |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| Об'єм пам'яті | 1 TB |
| Серія | 990 Pro |
| Швидкість запису | 6900 Mb/s |
| Швидкість читання | 7450 Mb/s |
| Країна виробництва | Південна Корея |
| Також шукають | кращі |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Тип флеш-пам'яті | V-NAND 3D TLC |
| Типорозмір М2 | M. 2 2280 |
| Товщина | 8.2 мм |
| Форм-фактор | M. 2 |
| Колір | Чорний |
| Енергоспоживання | 8.5 Вт |