-35%28 683 ₴
18 644 ₴
Показати оптові ціниХарактеристики:
Напруга заряду при 25 C (77 F):
Саморозряд (25 C):
Ємність:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Orbus |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 43 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CG12150 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Ємність | 150 Ач |
| Мoдель | CG12150 GEL 12 V 150 Ah |
| Призначення | універсальні |
| Особливості | гелева |
| Розмір | 485 x 172 x 240 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | гелі |
| Тип клем | T11 |