-35%



18 737 ₴
12 179 ₴
Показати оптові ціниПідвищте ефективність і максимізуйте продуктивність праці за допомогою чорно-білих лазерних принтерів серії i-SENSYS LBP240.
Використовуйте функції принтера для розширення потенціалу свого бізнесуВідкрийте для себе легкий друк за допомогою серії i-SENSYS LBP240. Заощаджуйте час і ресурси та виготовляйте матеріали професійної якості завдяки високій швидкості друку; надійному захисту й підключенню до хмарних сервісів.
Захист документівСистема комплексного захисту забезпечує повну безпеку документів; пристроїв і мережі. Функції безпеки включають TLS1.3; перевірку системи під час запуску та безпечний друк за допомогою PIN-коду на деяких моделях.
Друк із мобільних пристроївЗручно друкуйте документи зі смартфона або планшета за допомогою програм Canon PRINT Business або AirPrint (iOS) і Mopria (Android).
Підвищення продуктивностіЗаощаджуйте дорогоцінний час завдяки швидкості друку до 40 стор/хв; часу прогрівання 14 секунд та швидкому двосторонньому друку. Швидка заміна універсального картриджа з тонером забезпечує мінімальний час простою.
Заощаджує місцеКомпактний дизайн дозволяє легко розміщувати пристрої на робочих столах або стійках; ефективно використовуючи простір офісу.
Завантажити вмістДізнайтеся; як пристрої серії i-SENSYS LBP240 можуть допомогти підвищити продуктивність праці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Інтерфейси | Wi-Fi |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Тип пристрою | Принтер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.5 кг |
| Висота | 373 мм |
| Глибина | 249 мм |
| Ширина | 399 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5952C013 |
| Місткість вихідного лотка | 150 листів |
| Місткість лотків для подачі | 250 листів |
| Час виходу першої сторінки | 5 сек |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ дисплея | 1.44" |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Місячний обсяг друку | 80 000 стор |
| Мoдель | i-SENSYS LBP-243dw |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Щільність паперу | 60 - 199 г/м2 |
| Підтримувані ОС | Windows |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A4 |
| Підтримка технологій прямого друку | Wi-Fi Direct |
| Швидкість монохромного друку | 36 ст/хв |
| Сумісний оригінальний картридж | Canon 070 |
| Країна виробництва | В'єтнам |
| Також шукають | бездротові |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Тип друку | монохромний |
| Колір | Білий |