-35%








38 795 ₴
25 217 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patriot |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| TBW | 2000 |
| Артикул | VP4300L4TBM28H |
| Габарити | 80 x 22 x 3.8 мм |
| Гарантія, міс | 60 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 4.0 x4 |
| Мoдель | M.2 2280 4TB VP4300L |
| Об'єм пам'яті | 4 TB |
| Серія | VP4300 Lite |
| Швидкість запису | 6000 Mb/s |
| Швидкість читання | 7400 Mb/s |
| Країна виробництва | США |
| Також шукають | для комп'ютера |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | M. 2 2280 |
| Товщина | 3.8 мм |
| Форм-фактор | M. 2 |
| Колір | Чорний |