-35%

27 775 ₴
18 054 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| Артикул | AP2TBAS2280F4-1 |
| Габарити | 80 x 22 x 3.5 мм |
| Гарантія, міс | 36 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 5.0 x4 |
| Мoдель | M.2 2280 2TB |
| Напрацювання на відмову | 1.6 млн. годин |
| Об'єм пам'яті | 2 TB |
| Швидкість запису | 11800Mb/s |
| Швидкість читання | 12000Mb/s |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Також шукають | кращі |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M. 2 2280 |
| Товщина | 3.5 мм |
| Форм-фактор | M. 2 |