-35%

34 266 ₴
22 273 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Powercom |
| Напруга | 48 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 26 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EBP.MAC-1500.48VDC |
| Гарантія, міс | 24 |
| Ємність | 8 х 7.2 Ач |
| Мoдель | блок акб MAC-1500 48VDC |
| Призначення | для ДБЖ |
| Особливості | зовнішня батарея |
| Розмір | 500 x 152 x 238 мм |
| Країна виробництва | Тайвань |