-26%








39 434 ₴
29 210 ₴
Показати оптові ціниІдеальна в кожній деталі кавоварка KRUPS Intuition Experience+ забезпечить вас і ваших близьких смачною; ароматною кавою. Завдяки сенсорному дисплею SMART SCREEN ви можете інтуїтивно регулювати тип; розмір і навіть міцність кави на свій смак.
Бажаєте освіжитися?KRUPS Intuition Experience + приготує ідеальну каву з льодом; нітро-кавою або фраппе; яка додасть відчуття прохолоди та свіжості; коли вам буде потрібно.
KRUPS Intuition Experience+ запам'ятає ваші уподобання. Ви можете створити до 8 профілів користувачів; і кожен із них можна вільно персоналізувати.
Насолоджуйтесь смаком улюбленої кави у тишіБільше немає шуму під час приготування кави. Intuition Experience - сама тиха кавоварка від KRUPS.
Quattro ForceСистема Quattro Force оптимізує кожен етап процесу приготування еспресо для отримання безкомпромісної якості та смаку від зерна до чашки. Для кави; як від професійного баристи; не виходячи із дому.
Насолоджуйтесь різноманітністю кавиГотуйте унікальні кавові напої для зустрічі з друзями! QR-код з буклетом за оригінальними рецептами знаходиться в упаковці кавоварки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krups |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EA877D10 |
| Габарити | 44 х 40 х 24 см |
| Гарантія, міс | 24 |
| Тиск | 15 бар |
| Ємність для молока | Да |
| Місткість контейнера для зерен | 250 г |
| Кількість роздавальних груп | 2 |
| Комплектація | фільтр |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мoдель | EA877D10 |
| Потужність | 1550 Вт |
| Особливості | вбудована система обліку |
| Приготування капучіно | автоматичне |
| Приготування еспресо | Да |
| Програмовані напої | лате макіато |
| Резервуар для води | 3 л |
| Спосіб компонування | окремі |
| Країна виробництва | Франція |
| Сфера застосування | для вдома (побутові) |
| Тип кави, що використовується | зерновий |
| Функції | лічильник порцій |
| Колір | Сріблястий |