-35%



47 415 ₴
30 820 ₴
Показати оптові ціниКольоровий друк з будь-якого місця з блискавичною швидкістю та самовідновлюваним Wi-Fi.
Більше роботи завдяки інтелектуальним функціям підвищення продуктивностіБільше роботи завдяки інтелектуальним функціям підвищення продуктивності та простим комбінаціям клавіш; доступним із будь-якого місця та в будь-який час.
Налаштування та керування з єдиної панелі керуванняНалаштування та керування з єдиної панелі - від реєстрації до поточного використання.
Підвищення рівня безпеки за допомогою HP Wolf ProПідвищить рівень безпеки за допомогою системи безпеки HP Wolf Pro; яка миттєво вбудовується і попередньо налаштовується з коробки.
Швидкий кольоровий друк і просте налаштування| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Інтерфейси | Wi-Fi |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Тип пристрою | Принтер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16.3 кг |
| Висота | 288 мм |
| Глибина | 427 мм |
| Ширина | 421 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5HH48A |
| Місткість вихідного лотка | 150 листів |
| Місткість лотків для подачі | 300 листів |
| Час виходу першої сторінки | 8 сек |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ дисплея | 2" |
| Кількість лотків для подачі | 2 |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 600 x 600 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Місячний обсяг друку | 50 000 стор |
| Мoдель | Color LaserJet Pro 4203dw WiFi |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Оперативна пам'ять | 512 МБ |
| Щільність паперу | 64 - 255 г/м2 |
| Підтримувані ОС | Windows 11 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A4 |
| Підтримка технологій прямого друку | Wi-Fi Direct |
| Швидкість монохромного друку | 35 стр/хв |
| Сумісний оригінальний картридж | W2303A |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | бездротові |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Тип друку | кольоровий |
| Колір | Білий |
| Частота процесора | 1200 МГц |