-26%







18 645 ₴
13 811 ₴
Показати оптові ціниПідкресліть стиль з Galaxy A26. Витончений корпус смартфона зручно тримати у руці; а глянсова скляна задня панель та мінімалістичний дизайн камери та мінімальна вага 200г приваблюють.
Більше розваг на великому екрані
6.7-дюймовий екран Super AMOLED з мінімалістичною рамкою занурює вас у улюблений контент; що відрізняється дивовижною чіткістю – від нових відеороликів популярного блогера до фото рідних та друзів.
Захист високого стандарту
Завдяки захисту від пилу та води за стандартом IP67; Galaxy A26 завжди готовий фіксувати яскраві моменти на концерті або захоплюючі миті матчу навіть під дощем.
Circle to Search
Зручна функція Circle to Search від Google. Просто обведіть цікавий для вас текст або об'єкт і отримайте миттєві результати пошуку.
Фільтри для вас
Відкрийте нові можливості персоналізації знімків із Galaxy A26. Завдяки фільтрам; які аналізують фото у вашій галереї та створюють унікальні ефекти; ваші фотографії стануть справді неповторними.
Видаляйте небажаний шум фону
Вдосконалюйте знімки з Galaxy A26. Функція Пропозиції редагування надає цінні рекомендації щодо покращення фотографій; а оновлена функція Видалення об'єктів легко виявляє; пропонує та видаляє небажані об'єкти на фоні; роблячи фото бездоганними.
Робіть чіткі знімки
Оптична стабілізація зображення дозволяє зафіксувати навіть найдинамічніші моменти – від вечірки чи концерту до спортивного матчу.Створюйте висококласні фото з ширококутною камерою 50 МП. Чіткі фотографії навіть у русі.Селфі-камера 13 МП відмінно фіксує кожен момент – від звичайного до надзвичайного.
Плавна та якісна робота
Підніміть розваги на якісно новий рівень – від перегляду веб-сторінок та геймінгу до стрімінгу відео. Удосконалений центральний процесор Samsung Exynos забезпечує швидкість та плавність роботи.
Тривалий час автономної роботи
Завдяки потужній батареї на 5 000 мАг; що забезпечує до 17 години безперервного відтворення відео; можна довго не турбуватися про заряд свого Galaxy A26.
Knox VaultЗахистіть конфіденційні дані за допомогою Samsung Knox Vault; сертифікованого за стандартом EAL5+ для розширеного рівня безпеки.Новий інтерфейс One UI 7Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і покращена зручність використання One UI 7 роблять використання Galaxy A26 ще приємнішим.
Миттєво обмінюйтесь файлами
Використовуйте Швидкий спільний доступ Quick Share; щоб легко відправляти файли між пристроями – як у межах екосистеми Galaxy; так і поза нею; включаючи iOS та ПК.
Легко переходьте з iOS
Завдяки функції Smart Switch можна швидко переносити фото; відео; контакти та програми.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Білий |
| ОС | Android |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 200 г |
| Мультимедіа | |
| Органайзер | Годинник |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Exynos 1380 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SM-A266BZWCEUC |
| Безпека | Fingerprint |
| Бездротові підключення | NFC |
| Відеоядро | ARM Mali-G68 MP5 |
| Вбудовані датчики | датчик наближення |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діагональ екрану | 6.7" |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 + f/2.2 + f/2.4 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Ємність аккумулятора (мА/ч) | 5000 mAh |
| Запис відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Інтерфейси підключення | USB Type-C |
| Клас телефону | Multi SIM |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість ядер | 8 core |
| Комплект постачання | телефон |
| Матеріал екрану | Gorilla Glass Victus+ |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мoдель | Galaxy A26 5G 8/256Gb White |
| Мультимедіа | соціальні мережі |
| Навігація | ГЛОНАСС |
| Об'єм оперативної пам'яті (МБ) | 8 Gb |
| Об'єм вбудованої пам'яті (GB) | 256 Gb |
| Оснащення | пило/вологозахист |
| Основна камера | 50 + 8 + 2 Mpx |
| Особливості | IP67 |
| Особливості корпусу | Безрамковий дисплей |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 5G |
| Розміри (мм) | 164 x 77.5 x 7.7 мм |
| Дозвіл екрану | 1080 x 2340 pixels |
| Розширення пам'яті | microSD |
| Стан товару | Новий |
| Країна виробництва | В'єтнам |
| Також | смартфон |
| Також шукають | до 30000 грн |
| Тип дисплея | Super AMOLED |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 13 Mpx |
| Функції камери | Розпізнавання обличчя |
| Частота процесора | 2.4 GHz |