-35%


20 858 ₴
13 558 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toshiba |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MN10ADA600S |
| Гарантія, міс | 36 |
| Інтерфейс | SATA III |
| Лінійка (Серія) | N300 |
| Мoдель | 3.5" 6TB N300 |
| Об'єм жорсткого диску (ГБ) | 6 TB |
| Споживана потужність | 10 Вт |
| Розмір буфера | 256 MB |
| Швидкість обертання (об/хв) | 7200 об/хв |
| Швидкість передачі даних | 281 МБ/с |
| Також шукають | швидкі |