-35%


25 415 ₴
16 520 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 35 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| TBW | 500 |
| Артикул | WDS200T3B0A |
| Габарити | 100.2 x 69.85 x 7 мм |
| Гарантія, міс | 60 |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Мoдель | M.2 2280 2TB SA510 |
| Об'єм пам'яті | 2 TB |
| Серія | SA510 |
| Швидкість запису | 560 Mb/s |
| Швидкість читання | 555 Mb/s |
| Країна виробництва | США |
| Також шукають | ігрові |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Тип флеш-пам'яті | NAND |
| Колір | Чорний |
| Енергоспоживання | 2 Вт |