-35%

47 078 ₴
30 601 ₴
Показати оптові ціниНа відміну від стандартних; твердотільні накопичувачі WD Red SA500 спеціально розроблені та протестовані для цілодобового використання. Ця довговічність разом з ефективним кешуванням великих файлів робить ці диски ідеальними для баз даних OLTP; багатокористувацьких середовищ; рендерінгу фотографій; редагування відео 4K і 8K та інших додатків.
Швидкий доступ до великих файлів
Сховище SSD оптимізовано для кешування в системах NAS для швидкого доступу до найбільш часто використовуваного контенту.
Чудова витривалість WD Red SA500 дає змогу впоратися з великими навантаженнями читання і запису; необхідними NAS; забезпечуючи вам необхідну надійність 24/7.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 37.4 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| Артикул | WDS400T2R0A |
| Габарити | 100.2 x 69.85 x 7 мм |
| Гарантія, міс | 60 |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Мoдель | 2.5" 4TB SA500 |
| Напрацювання на відмову | 2 млн. годин |
| Об'єм пам'яті | 4 TB |
| Серія | SA500 |
| Швидкість запису | 520 Mb/s |
| Швидкість читання | 560 Mb/s |
| Країна виробництва | США |
| Також шукають | ігрові |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC |
| Товщина | 7 мм |