-35%
24 357 ₴
15 832 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| TBW | 1000 |
| Артикул | AP3BE4430RI-0001 |
| Габарити | 30 х 22 х 2.43 мм |
| Гарантія, міс | 60 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 4.0 x4 |
| Мoдель | M.2 2280 2TB PE4430-R |
| Об'єм пам'яті | 2 TB |
| Швидкість запису | 5200 Mb/s |
| Швидкість читання | 5500 Mb/s |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Також шукають | кращі |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2230 |
| Товщина | 2.43 мм |
| Форм-фактор | M. 2 |
| Колір | Чорний |