-35%








28 614 ₴
18 599 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AIS8540/80 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Мoдель | AIS8540/80 |
| Потужність | 2200 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 1200 мл |
| Особливості | знімний резервуар для води |
| Подача пара | 90 г/хв |
| Розміри | 50.5 x 49.5 x 155 см |
| Режими | вертикальне відпарювання |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | потужні |
| Колір | Сірий |