-35%




38 897 ₴
25 283 ₴
Показати оптові ціниHP 250 G9 — бюджетний ноутбук для бізнесу; що має хорошу потужність і продуктивність; тонкий і легкий корпус із великим дисплеєм. Він стане універсальним рішенням для різноманітних задач; тому ви зможете легко та зручно виконувати будь-яке завдання.
Екран з тонкими рамками з двох сторін має діагональ 15.6" та роздільну здатність 1920×1080; що дозволяє комфортно працювати з офісними застосунками; редакторами; а також підійде для перегляду відео. Такі розміри зручні й для споживання контенту; і для роботи з таблицями чи діаграмами. Це ідеальний баланс для пересічного користувача.
Пристрій оптимізований для швидкозмінних умов роботи; адже апаратна начинка має невеликий запас потужності; який забезпечує процесор Intel Core i3-1315U. Завдяки кільком обчислювальним ядрам він дає змогу плавно виконувати робочі завдання. Вбудований захисний мікрочип Trusted Platform Module (TPM) забезпечує шифрування інформації; електронної пошти й облікових даних за допомогою апаратних криптографічних ключів.
Цей ноутбук варто обрати; якщо вам потрібно доволі часто проводити онлайн-зустрічі. Ефективно співпрацюйте завдяки вбудованій камері та шумозаглушенню на основі ШІ з подвійними мікрофонами. Завдяки стандарту Wi-Fi 6; що підтримує гігабітні швидкості; ваше бездротове з’єднання з мережею буде швидким і безперебійним навіть у мережах із високим навантаженням.
Наявна ергономічна клавіатура збільшує комфорт під час роботи з текстом; набором цифрових даних; розрахунками в Excel. А широкий набір інтерфейсів допоможе використовувати аксесуари та додаткові монітори.
HP 250 G9 — надійний ноутбук; габарити якого підходять для роботи в офісі та під час частих поїздок на зустрічі поза його межами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Тип процесора | Core i3 |
| Екран | |
| Тип матриці | SVA |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 358 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AK9T8AT |
| Бездротові технології | Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Вага (кг) | 1.74 |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics |
| Висота | 19.9 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 242 мм |
| Діагональ екрану (дюйм) | 15.6" |
| Додаткові можливості | стереодинаміки |
| Ємність акумулятора | 41 Втч |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Кардрідер | Card-reader |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мoдель | 250R G9 |
| Об'єм SSD | 256 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті (МБ) | 8000 |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Дозвіл | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | HP 250 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | 2025 року |
| Тип відеокарт | інтегрована |
| Тип ноутбука | для роботи та навчання |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Яскравість | 250nits |