-35%




27 437 ₴
17 834 ₴
Показати оптові ціниСертифікована TUF Gaming Alliance; пам'ять Nox TUF Gaming Alliance DDR5 гарантує надійну продуктивність у будь-якій конфігурації; щоб ви могли грати без обмежень.
Охолодження; яке вам потрібноЗалишайтеся прохолодними; коли гра стає гарячою. Nox TUF Gaming Alliance розроблений з преміальним радіатором з алюмінієвого сплаву; цей модуль підтримує низьку температуру для максимальної продуктивності в інтенсивних ігрових сесіях.
Стабільність; якої ви потребуєтеВпевнено грайте в довгі сесії. Вдосконалений модуль PMIC забезпечує стабільну потужність; підтримуючи стабільність системи; щоб ви могли зосередитися на грі.
Надійність; на яку ви розраховуєтеГрайте без перерв. Вбудований ECC активно виправляє помилки; підвищуючи стабільність даних; щоб зменшити кількість збоїв і не відволікати вас від гри.
Гнучкість; якої ви прагнетеРозкрийте потенціал своєї системи завдяки сумісності з Intel XMP 3.0 та AMD EXPO. Легко оптимізуйте для будь-якої гри завдяки гнучким можливостям розгону.
Якість; на яку ви покладаєтесяРетельно відібрані мікросхеми DRAM гарантують надійність в іграх з високими ставками; відповідаючи суворим стандартам якості для максимальної надійності.
Гарантія; на яку ви заслуговуєтеЗавдяки сертифікації QVL; Nox TUF Gaming Alliance доведено сумісний з широким спектром систем; що дозволяє вам грати з упевненістю в будь-якому комп'ютері.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Кількість модулів у комплекті | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5200 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Висота модуля пам'яті | стандарт |
| (Збірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| Артикул | AH5U32G52C522UTAA-2 |
| Буферизація | unbuffered |
| Гарантія, міс | 99 |
| Мoдель | DDR5 32GB (2x16GB) 5200 MHz NOX TUF |
| Напруга живлення | 1.25 В |
| Об'єм одного модуля | 32 ГБ |
| Підсвічування | Немає |
| Примітка | гарантує тільки їх безпечне транспортування. |
| Перевірка і корекція помилок (ECC) | Немає |
| Розширені профілі розгону | XMP 3.0 |
| Система охолодження | з радіатором охолодження |
| Стандарти пам'яті | PC5-41600 |
| Країна виробництва | Китай |
| Таймінги | CL40-40-40-80 |
| Також шукають | геймерська |
| Форм-фактор пам'яті | 288-pin DIMM |