-35%
37 965 ₴
24 677 ₴
Показати оптові ціниНакопичувачі WD Red Pro призначені для роботи з високими робочими навантаженнями в багатокористувацьких комерційних і корпоративних мережевих сховищах; що працюють у режимі 24x7. Накопичувачі WD Red Pro забезпечують продуктивність; масштабованість і надійність; необхідні для зберігання; обміну та спільної роботи з великими обсягами даних у багатодискових системах NAS з оптимізованим RAID-масивом.
Оптимізовано для NAS за допомогою NASware.
Ексклюзивна технологія NASware від Western Digital точно налаштовує параметри накопичувача відповідно до робочих навантажень системи NAS; що сприяє підвищенню продуктивності та надійності.
Створено для безперервної роботи
Жорсткі диски WD Red Pro розроблено з урахуванням жорстких вимог багатокористувацьких NAS-систем з високою інтенсивністю роботи в режимі 24x7 і підвищеною довговічністю системи.
Випробувано на надійну сумісність
Western Digital співпрацює з широким колом постачальників систем NAS; щоб забезпечити сумісність з більшістю корпусів NAS.
Захист від надмірної вібрації
Накопичувачі WD Red Pro оснащено датчиками вібрації обертання (RV); які попереджають і активно протидіють збоям; спричиненим підвищеною вібрацією. Розсіюючи надлишкову вібрацію по корпусу накопичувача; вони мінімізують турбулентність; підтримують продуктивність і захищають накопичувачі.
Створено; щоб поглинати удари
Жорсткі диски WD Red Pro оснащено багатоосьовим датчиком удару; який розпізнає найменші удари й автоматично компенсує їх за допомогою технології динамічної зміни висоти польоту; щоб додатково захистити накопичувачі в корпусах NAS.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WD122KFBX |
| Гарантія, міс | 60 |
| інше | напрацювання на відмову 2 млн. годин |
| Інтерфейс | SATA III |
| Лінійка (Серія) | WD Red Pro |
| Мoдель | 3.5" 12TB |
| Об'єм жорсткого диску (ГБ) | 12 TB |
| Споживана потужність | 8.8 Вт |
| Розмір буфера | 512 МБ |
| Швидкість обертання (об/хв) | 7200 об/хв |
| Швидкість передачі даних | 267 МБ/с |
| Також шукають | з великою місткістю |