-35%


36 466 ₴
23 703 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Витримка | 1/2000 - 1/2 с |
| Стан | Новий |
| Тип фотоапарату | CMOS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоспуск | 2 с |
| Артикул | 6254C002 |
| Провідне число | 5 (ISO 100) |
| Вага | 400 |
| Спалах | вбудований |
| Вибір точки автофокусування | Авто |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діапазон роботи експозаміру | EV0 - EV18 |
| Захист від пилу | Да |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Компенсація експозиції | +/- 2 EV з кроком 1/3 |
| Комплектація фотоапарата | Чехол |
| Лінійка | Powershot G |
| Макс. роздільна здатність запису відео | 1920 x 1080 |
| Максимальна діафрагма | f/3.2 |
| Максимальна фокусна відстань | 732 мм |
| Максимальний розмір знімка | 3840 х 2880 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна відстань фокусування | 400 см |
| Мінімальна фокусна відстань | 400 мм |
| Мoдель | Powershot Golf |
| Настроювання яскравості | 5 рівнів |
| Налаштування балансу білого | флуоресцентне світло |
| Загальна кількість пікселів | 13.5 Mpx |
| Оптичний зум | 6х |
| Поле зору | 100 % |
| Процесор оброблення зображення | DIGIC 4+ |
| Розмір РК-екрану | дисплей 0.39" |
| Розмір матриці | 1/3" |
| Режими автофокусування | автоматичний |
| Режими вимірювання експозиції | центрований |
| Режими роботи | примусова |
| Режими зйомки | серійне знімання |
| Серійне знімання | Да |
| Співвідношення сторін | 4:3 |
| Стабілізація | оптична |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип автофокусу | гібридна АФ із визначенням фази/АФ із функцією визначення контрасту та допоміжним підсвічуванням АФ |
| Тип видошукача | OLED |
| Тип затвора | електронний затвор |
| Тип карт пам'яті | microSD/microSDHC/microSDXC |
| Тип матриці | КМОН (CMOS) |
| Тип харчування | батарея АА 4 шт. |
| Тип фотокамер | Компактні |
| Тип колірного фільтра | основні кольори |
| Фізичні розміри (д/в/г) | 31 х 58.9 х 91.2 мм |
| Фіксація автоекспозиції | кнопкою AE-L |
| Формат записування знімків | JPEG |
| Колір | Чорний |
| Число ефективних пікселів | 13.5 Mpx |
| Еквівалентна чутливість ISO | 100 - 3200 |