-35%

45 732 ₴
29 726 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автон. робота під час max навантаження | 3 хв |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Артикул | SRV1KI-E |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 2 |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Гарантія, міс | 24 |
| рк-дисплей | дисплей |
| Інтерфейс підключення | RS-232 |
| Кількість IEC розеток, шт. | 3 |
| Кількість АКБ | 2 |
| Кількість розеток | 3 x IEC 320 C13 |
| Маса, кг | 10 кг |
| Мoдель | 900W |
| Потужність, ВА | 1000 В*А |
| Потужність, Вт | 900 Вт |
| Призначення | для робочих станцій |
| Напруга зовнішньої АКБ | 12 В |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 288 х 223 х 145 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виготовлення | класичний |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |