-35%








23 846 ₴
15 500 ₴
Показати оптові ціниШтучний інтелект усуває шум
Будьте в курсі важливих подій дня. Зосереджуйтеся на головному з командою «Що нового»; яка показує короткий та зрозумілий огляд повідомлень та сповіщень.
Ваші спогади завжди під рукою
Більше не потрібно копатися в галереї — moto ai зберігає знімки екрану; фото та нотатки; дозволяючи легко знаходити потрібне за допомогою команди «Запам’ятай це».
Професійні фото без зайвих зусиль
Moto ai автоматично покращує фото та відео; роблячи кольори яскравішими; деталі — чіткішими; а кадри — стабільнішими; щоб моменти вашого життя виглядали бездоганно.
Чіткі знімки
Камера Ultra Pixel на 50 МП із сенсором Sony LYTIA 700C; оптичною стабілізацією (OIS) та надширококутним об’єктивом забезпечує приголомшливу якість зображення навіть за слабкого освітлення.
Покажіть себе в усій красі
Робіть стильні селфі за допомогою фронтальної камери на 32 МП та записуйте вражаючі 4K-відео з 4-кратним покращенням якості навіть у темряві завдяки технології Quad Pixel.
Створений для комфорту
Чотири ультратонкі шари скловолокна; плавні вигини і стильні відтінки; підібрані Pantone; поєднують красу; міцність і зручність.
Яскравіше. Точніше. Ефектніше.
Насолоджуйтеся своїм улюбленим контентом завдяки кришталево чітким зображенням Super HD; насиченим кольорам pOLED HDR10+ та об’ємному звуку Dolby Atmos.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Моноблок |
| ОС | Android |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 180 г |
| Мультимедіа | |
| Органайзер | Годинник |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Dimensity 7300 |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 2712x1220 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PB7E0039RS |
| Безпека | Fingerprint |
| Бездротові підключення | NFC |
| Відеоядро | Mali-G615 MP2 |
| Вбудовані датчики | датчик наближення |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діагональ екрану | 6.67" |
| Діафрагма основної камери | f/1.88 + f/2.2 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Ємність аккумулятора (мА/ч) | 5200 mAh |
| Запис відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Інтерфейси підключення | USB Type-C |
| Клас телефону | Multi SIM |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 1 SIM + e-sim |
| Кількість ядер | 8 core |
| Комплект постачання | чехол |
| Матеріал екрану | Corning Gorilla Glass 7i |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мoдель | Edge 60 Fusion 8/256GB Slipstream |
| Мультимедіа | соціальні мережі |
| Навігація | A-GPS |
| Об'єм оперативної пам'яті (МБ) | 8 Gb |
| Об'єм вбудованої пам'яті (GB) | 256 Gb |
| Оснащення | пило/вологозахист |
| Основна камера | 50 + 13 Mpx |
| Особливості | IP69 certified |
| Особливості корпусу | Водонепроникні |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 5G |
| Розміри (мм) | 161.2 x 73.08 x 8.25 мм |
| Розширення пам'яті | до 1 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Країна виробництва | Китай |
| Топ популярних моделей | Motorola Edge 60 Fusion |
| Також | смартфон |
| Також шукають | з великою батареєю |
| Тип дисплея | P-OLED |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 32 Mpx |
| Функції камери | Розпізнавання обличчя |
| Колір | Темно-синій |
| Частота процесора | 2.5 GHz |