-35%






32 278 ₴
20 981 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Кількість модулів у комплекті | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5200 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Висота модуля пам'яті | стандарт |
| (Збірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| Артикул | KF552C40BB2A-32 |
| Буферизація | unbuffered |
| Гарантія, міс | 60 |
| Мoдель | DDR5 32GB 5200 MHz Beast RGB EXPO Black |
| Напруга живлення | 1.25 В |
| Об'єм одного модуля | 32 ГБ |
| Підсвічування | RGB |
| Примітка | гарантує тільки їх безпечне транспортування. |
| Перевірка і корекція помилок (ECC) | Немає |
| Виробник | Kingston Fury (ex.HyperX) |
| Розширені профілі розгону | XMP |
| Система охолодження | з радіатором охолодження |
| Стандарти пам'яті | PC5-41600 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Таймінги | CL40-40-40 |
| Також шукають | геймерська |
| Форм-фактор пам'яті | 288-pin DIMM |