-35%







37 048 ₴
24 081 ₴
Показати оптові ціниViper Elite 5 Ultra — це високопродуктивна пам'ять DDR5; розроблена для забезпечення найвищої швидкості; стабільності та сумісності сучасних ПК. Кожен модуль на 100% перевірений вручну на новітніх платформах Intel; щоб гарантувати бездоганну роботу відразу після виймання з упаковки; що робить його ідеальним вибором для геймерів; творців контенту та ентузіастів ПК; які шукають надійність і максимальну ефективність. Незалежно від того; чи збираєте ви висококласну систему або оновлюєте свою поточну систему; Viper Elite 5 Ultra забезпечує передові технології і точне тестування; необхідні для досягнення максимальної продуктивності.
Viper Elite 5 Ultra; виготовлений з використанням гладкого чорного алюмінієвого теплового екрану; не тільки виглядає сучасно; але і забезпечує чудове теплове управління; щоб ваша система залишалася прохолодною навіть в умовах високого навантаження. Повністю сумісний з профілями Intel XMP 3.0 і AMD EXPO; він пропонує легку підтримку розгону в широкому діапазоні систем; що робить його відмінним вибором для користувачів; які цінують естетику і продуктивність пам'яті!
Особливості:Створено для платформ DDR5 наступного покоління — відчуйте неймовірну швидкість; потужність і надійну стабільність.
Відкрийте шалені швидкості — подолайте всі обмеження!Неймовірна швидкість до 8000 МТ/с — розкрийте весь потенціал вашої системи і подолайте будь-які виклики.
Комплект великої ємності — одна покупка; повна потужністьВисока швидкість; низька затримка; велика ємність — ваше найкраще універсальне рішення для продуктивної пам'яті.
Стабільність — ключ до вашої перемоги!Вбудований ECC забезпечує виправлення помилок у реальному часі; а PMIC забезпечує стабільне живлення для тривалого розгону і довговічної роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patriot |
| Кількість модулів у комплекті | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 6000 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Висота модуля пам'яті | висока |
| (Збірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| Артикул | VEU532G6028K |
| Буферизація | unbuffered |
| Гарантія, міс | 120 |
| Мoдель | DDR5 32GB (2x16GB) 6000 MHz Viper Elite 5 Ultra |
| Напруга живлення | 1.4 |
| Об'єм одного модуля | 32 ГБ |
| Підсвічування | Немає |
| Примітка | гарантує тільки їх безпечне транспортування. |
| Перевірка і корекція помилок (ECC) | Немає |
| Розширені профілі розгону | XMP |
| Система охолодження | з радіатором охолодження |
| Стандарти пам'яті | PC5-48000 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Таймінги | CL28-40-40-100 |
| Також шукають | геймерська |
| Форм-фактор пам'яті | 288-pin DIMM |