-35%
30 462 ₴
19 800 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toshiba |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Японія |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MG09ACA12TE |
| Гарантія, міс | 60 |
| інше | для ПК і серверів |
| Інтерфейс | SATA III |
| Мoдель | 3.5" 12TB |
| Об'єм жорсткого диску (ГБ) | 12 TB |
| Споживана потужність | 10 Вт |
| Розмір буфера | 512 МБ |
| Швидкість обертання (об/хв) | 7200 об/хв |
| Також шукають | з великою місткістю |