-35%
42 463 ₴
27 601 ₴
Показати оптові ціниSeagate забезпечує надійну продуктивність і стабільність роботи з жорстким диском Seagate® BarraCuda® 3.5 дюйма — тепер доступним у ємності до 24 ТБ.
Основні переваги:Універсальні жорсткі диски для всіх потреб вашого ПК пропонують галузеву досконалість у сфері персональних обчислень.
Побудована на основі перевіреної надійності та інновацій; лінійка BarraCuda вже давно забезпечує надійні рішення для зберігання даних.
Обсяг до 24 ТБ для настільних ПК — BarraCuda лідирує на ринку з найширшим вибором варіантів зберігання.
Розширені режими енергозбереження допомагають заощаджувати електроенергію без втрати продуктивності.
Інтерфейс SATA 6 Гб/с оптимізує пікову продуктивність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ST20000DM001 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Інтерфейс | SATA III |
| Лінійка (Серія) | Barracuda |
| Мoдель | 3.5" 20TB |
| Об'єм жорсткого диску (ГБ) | 20 TB |
| Споживана потужність | 10 Вт |
| Розмір буфера | 512 МБ |
| Швидкість обертання (об/хв) | 7200 об/хв |
| Швидкість передачі даних | 190 МБ/с |
| Також шукають | з великою місткістю |