-35%







55 314 ₴
35 954 ₴
Показати оптові ціниGalaxy S25 FE має товщину лише 7;4 мм і важить 190 грамів; що робить його найтоншим і найлегшим телефоном серії FE на сьогодні. Він також має найтонші наразі рамки; гармонійно поєднані з плинним дизайном камери; що надає елегантного вигляду і забезпечує захопливіший перегляд. Менша вага – більший комфорт використання.
Зустрічайте нашу блискучу лінійкуGalaxy S25 FE продовжує естетику серії S і представлений у чотирьох стильних кольорах із преміальною матовою поверхнею: синій; глибокий чорний; крижаний блакитний та білий. Він також має двоколірну рамку; яка надає унікального й неповторного вигляду; завдяки чому ви завжди будете в тренді.
Неймовірно надійнийGalaxy S25 FE; захищений склом Corning Gorilla Glass Victus+ та посиленою алюмінієвою рамкою Armor Aluminum; виготовлений з такого самого міцного та високоякісного матеріалу; як і Galaxy S25 та S25+. Він також має захист від пилу та води за стандартом IP68; тож ви можете з упевненістю вирушати у свою наступну пригоду.
Відкрийте для себе приголомшливу чіткість зображення завдяки AI ProVisual EngineТехнологія ProVisual Engine в Galaxy S25 FE забезпечує найкращу якість камери серед усіх телефонів серії FE. Вона покращує точність кольорів; різкість і контрастність у режимі реального часу; завдяки чому ваші фотографії; відео та редагування виглядають яскравими; деталізованими та реалістичними.
Надзвичайно детальні; яскраві селфі з фронтальною камерою 12 МПGalaxy S25 FE оснащений фронтальною камерою на 12 МП; яка знімає детальні та яскраві селфі з роздільною здатністю на 20% вищою; ніж у Galaxy S24 FE; для реалістичних відтінків і більш деталізованих текстур у кожному кадрі.
Чіткі нічні відео; які варті кожної митіРежим низького рівня шуму зменшує зернистість і підвищує деталізацію; забезпечуючи чіткі та різкі фотографії та відео навіть в умовах слабкого освітлення. Робіть чіткі знімки та відео з мінімальним рівнем шуму; щоб ваші кадри залишалися яскравими та деталізованими незалежно від рівня освітлення.
Батарея; яка дозволяє бути продуктивнішимиGalaxy S25 FE оснащений батареєю ємністю 4 900 мА∙год; що забезпечує надійну роботу протягом усього дня. Завдяки швидкій дротовій зарядці ви можете зарядити пристрій до 65% лише за 30 хвилин; тож ви будете готові до роботи в будь-яку хвилину.
Швидкість; заряджена на максимум. Час для ігорОснащений Exynos 2400; флагманським процесором Samsung; Galaxy S25 FE створений для надзвичайно плавного ігрового процесу та швидшої реакції. Завдяки апаратному трасуванню променів для більш реалістичної графіки та на 14% більшій паровій камері для контролю тепла; він втілює в життя візуальні ефекти нового покоління навіть під час інтенсивних подій.
Дисплей з ефектом занурення; що відкриває перед вами безмежний світ6;7-дюймовий дисплей FHD+ на Galaxy S25 FE забезпечує ефект повного занурення завдяки частоті оновлення до 120 Гц. Завдяки ще меншій рамці та яскравішому екрану з технологією Vision Booster; він забезпечує яскраве та чітке зображення; яке дозволяє вашому контенту виглядати надзвичайно якісно.
Ваш світ; ваші віджети; ваш стильЗавдяки оновленому інтерфейсу One UI 8.0 ваш телефон адаптується до вас за допомогою персоналізованого інтерфейсу та розумнішого штучного інтелекту; що спрощує виконання повсякденних завдань. Налаштуйте шпалери та віджети відповідно до свого стилю; насолоджуйтеся більш плавною роботою та отримуйте миттєвий доступ до важливої інформації в будь-який час за допомогою нової панелі Now Bar.
Фото; що надихає творитиPhoto Assist дозволяє довести ваші знімки до ідеалу завдяки функції Генеративне редагування. Переміщуйте або видаляйте вибрані об'єкти чи скористайтеся функцією Запропонувати видалення; щоб миттєво прибрати небажаних людей на задньому плані – все це з точністю; що забезпечується штучним інтелектом; який доповнює сцену природно та гармонійно.
Звук; який варто зберегти. Шум; який слід видалитиФункція Audio Eraser допомагає видалити фоновий шум із ваших записів; щоб отримати чистий звук високої якості. Незалежно від того; чи перебуваєте ви в кафе; на шумній вулиці чи на багатолюдному заході; вона фільтрує небажані шуми; завдяки чому ваші записи залишаються чіткими та зрозумілими.
Відео з найцікавішими моментами – без зусиль!Редагуйте швидше та ефективніше за допомогою функції Автотримінг. Автотримінг виявляє ключові моменти; видаляє довгі паузи та повторювані сцени й виділяє найкращі моменти; створюючи короткі; цікаві відео; якими варто поділитися з родиною та друзями. Просто знімайте свої моменти; а штучний інтелект перетворить їх на досконалі кліпи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Моноблок |
| ОС | Android |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Мультимедіа | |
| Органайзер | Годинник |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Exynos 2400 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SM-S731BDBGEUC |
| Безпека | Fingerprint |
| Бездротові підключення | NFC |
| Вага | 190 грам |
| Відеоядро | Xclipse 940 |
| Вбудовані датчики | цифровий компас |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діагональ екрану | 6.7" |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 + f/2.2 + f/2.4 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Ємність аккумулятора (мА/ч) | 4900 mAh |
| Запис відео основної камери | 8К UHD (7680x4320) |
| Запис відео фронтальної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Інтерфейси підключення | USB Type-C 3.2 |
| Клас телефону | Захищені |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість ядер | 10 core |
| Комбінований слот | SIM + SIM або eSIM |
| Комплект постачання | телефон |
| Матеріал екрану | Gorilla Glass Victus+ |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мoдель | Galaxy S25 FE 8/256Gb Navy |
| Мультимедіа | соціальні мережі |
| Навігація | ГЛОНАСС |
| Об'єм оперативної пам'яті (МБ) | 8 Gb |
| Об'єм вбудованої пам'яті (GB) | 256 Gb |
| Оснащення | пило/вологозахист |
| Основна камера | 50 + 12 + 8 Мп |
| Особливості | Бездротова зарядка |
| Особливості корпусу | Водонепроникні |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 5G |
| Розміри (мм) | 161.3 x 76.6 x 7.4 мм |
| Дозвіл екрану | 1080 x 2340 pixels |
| Стан товару | Новий |
| Країна виробництва | В'єтнам |
| Також | смартфон |
| Також шукають | до 30000 грн |
| Тип дисплея | dynamic AMOLED 2X |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 12 Mpx |
| Функції камери | Розпізнавання обличчя |
| Колір | Темно-синій |
| Частота процесора | 3.11 GHz |