-35%28 811 ₴
18 727 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Стан | Новий |
| Частота пам'яті | 4800 МГц |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Висота модуля пам'яті | стандарт |
| (Збірка) Споживана потужність | 5 Вт |
| Артикул | M425R4GA3BB0-CQK |
| Буферизація | unbuffered |
| Гарантія, міс | 24 |
| Кількість модулів у наборі | 1 |
| Мoдель | SoDIMM DDR5 32GB 4800 MHz |
| Напруга живлення | 1.1 В |
| Об'єм пам'яті | 32 ГБ |
| Охолодження | Немає |
| Примітка | гарантує тільки їх безпечне транспортування. |
| Перевірка і корекція помилок (ECC) | non-ECC |
| Стандарти пам'яті | PC5-38400 |
| Країна виробництва | Китай |
| Таймінги | CL40 |
| Тип пам'яті | DDR5 |