-35%17 435 ₴
11 333 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Micron |
| Стан | Новий |
| Частота пам'яті | 6400 МГц |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Висота модуля пам'яті | стандарт |
| (Збірка) Споживана потужність | 5 Вт |
| Артикул | CT16G64C52CS5 |
| Буферизація | unbuffered |
| Гарантія, міс | 60 |
| Кількість модулів у наборі | 1 |
| Мoдель | SoDIMM DDR5 16GB 6400 MHz |
| Напруга живлення | 1.1 В |
| Об'єм пам'яті | 16 ГБ |
| Охолодження | Немає |
| Примітка | гарантує тільки їх безпечне транспортування. |
| Перевірка і корекція помилок (ECC) | non-ECC |
| Стандарти пам'яті | PC5-51200 |
| Країна виробництва | Китай |
| Таймінги | CL52-52-52-103 |
| Тип пам'яті | DDR5 |