-35%





49 371 ₴
32 091 ₴
Показати оптові ціниСпробуйте ноутбук для щоденного використання та роботи будь-де з потужним процесором AMD та необхідними інструментами для бізнесу.
Перевірено на надійність та довговічністьНоутбук HP 255R проходить випробування MIL-STD; щоб запевнитися; що він відповідає стандартам HP щодо довговічності або перевищує їх.
Enhanced Sign-in Security (ESS)Забезпечте захист даних і зменште ризик злому та спуфінгових атак за допомогою технології ESS для біометричної автентифікації.
Прискорюйте робочі процеси за допомогою доступної потужності AMD та ефективності DDR5Портативність ПК та стабільність швидкісного з’єднання з мережею — ось; що визначає вашу мобільність. Завдяки стандарту Wi-Fi 6; що підтримує гігабітні швидкості; ваше бездротове з’єднання з мережею буде швидким і безперебійним навіть у мережах із високим навантаженням.
Почувайтеся себе впевнено у віртуальному світіІноді вирішити питання може лише розмова віч-на-віч. Завдяки камері HP HD з широким динамічним діапазоном (WDR) ви завжди виглядатимете якнайкраще під час віртуальних конференцій за будь-якого освітлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Екран | |
| Тип матриці | SVA |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C38KDAT |
| Бездротові технології | Wi-Fi 802.11ax (2x2) |
| Веб-камера | 720p HD |
| Вага (кг) | 1.66 |
| Відеокарта | AMD Radeon 660M Graphics |
| Висота | 15.7 мм |
| Гарантія, міс | 36 |
| Глибина | 236 мм |
| Діагональ екрану (дюйм) | 15.6" |
| Додаткові можливості | стереодинаміки |
| Ємність акумулятора | 41 Втч |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мoдель | 255R G10 |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті (МБ) | 16000 |
| Покоління процесора AMD | Zen 3+ |
| Дозвіл | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | HP 255 |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | до 50000 грн |
| Тип відеокарт | інтегрована |
| Тип ноутбука | для роботи |
| Тип покриття екрана | антивідблискове покриття |
| Тип процесора | AMD Ryzen 3 7335U (3.0-4.3 ГГц) |
| Яскравість | 250nits |