-35%





44 134 ₴
28 687 ₴
Показати оптові ціниТонкий і легкий ноутбук HP 250R із великим співвідношенням екрану до корпусу ідеально підходить для мобільного способу життя.
Створений для роботи; готовий до розвагЗавдяки потужному процесору Intel® 4; швидкій оперативній пам'яті та слоту для карток пам'яті SD ви зможете виконувати будь-які проєкти.
Нехай вас бачать і чують чіткоЕфективно співпрацюйте завдяки HD-камері та шумозаглушенню на основі ШІ з подвійними мікрофонами.
Потужність для корпоративних завданьПортативність ПК та стабільність швидкісного з’єднання з мережею — ось; що визначає вашу мобільність. Завдяки стандарту Wi-Fi 6; що підтримує гігабітні швидкості; ваше бездротове з’єднання з мережею буде швидким і безперебійним навіть у мережах із високим навантаженням.
Захист найважливіших данихВбудований захисний мікрочип Trusted Platform Module (TPM) забезпечує шифрування інформації; електронної пошти й облікових даних за допомогою апаратних криптографічних ключів.
Почувайтеся себе впевнено у віртуальному світіІноді вирішити питання може лише розмова віч-на-віч. Завдяки камері HP HD з широким динамічним діапазоном (WDR) ви завжди виглядатимете якнайкраще під час віртуальних конференцій за будь-якого освітлення.
Швидке й надійне оновлення за допомогою образівЛегко надсилайте образи оновлень на парк комп'ютерів і підтримуйте високошвидкісну передачу даних зі швидкістю Ethernet від 10 Мбіт/с до 10 Гбіт/с і вище за допомогою часто використовуваного порту RJ-45. Адаптер не потрібен.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Екран | |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 358 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CT0Z8AT |
| Бездротові технології | Wi-Fi 802.11ax (2x2) |
| Веб-камера | 720p HD |
| Вага (кг) | 1.74 |
| Відеокарта | Intel Graphics |
| Висота | 14.8 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 242 мм |
| Діагональ екрану (дюйм) | 15.6" |
| Додаткові можливості | стереодинаміки |
| Ємність акумулятора | 41 Втч |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мoдель | 250R G9 |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті (МБ) | 16000 |
| Покоління процесора Intel | 14-е покоління |
| Дозвіл | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | HP 250 |
| Мережевий адаптер | LAN (RJ-45) |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | до 50000 грн |
| Тип відеокарт | інтегрована |
| Тип ноутбука | для роботи |
| Тип покриття екрана | антивідблискове покриття |
| Тип процесора | Intel Core 3 100U (1.2 - 4.7 ГГц) |
| Яскравість | 300nits |