-35%21 957 ₴
14 272 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kuyia |
| Максимальна потужність | 2.8 кВт |
| Номінальна потужність | 2.5 кВт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 43 кг |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KYTM3500MX-1F-220-B |
| Гарантія, міс | 6 |
| Двигун | 4-х тактний |
| Додатково | ручка для транспортування |
| Кількість фаз | однофазні (220 В) |
| Мoдель | 15л |
| Напруга мережі | 230 В |
| Об'єм оливи в картері | 0.6 л |
| Оснащення | мідна обмотка |
| Розміри | 605 х 465 х 460 мм |
| Розетки | 2 x 230 В |
| Система запуску | ручний стартер |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип охолодження | повітряне |
| Тип палива | бензинові |
| Частота мережі | 50 Гц |