-35%



50 200 ₴
32 630 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип прибирання | Суха |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.695 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | XW9463/11 |
| Час зарядки | 4 години |
| Час роботи на одному заряді | 58 хв |
| Гарантія, міс | 24 |
| Ємність пилозбірника | 0.42 л |
| Мoдель | XW9463/11 |
| Насадки і щітки | щілинна |
| Особливості | індикатор заряджання |
| Розмір | 6 см |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип пилососа | ручний |
| Тип управління | на рукоятці |
| Колір | Чорний |