-35%








21 508 ₴
13 980 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OnePlus |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Оснащення | Стереодинаміки |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Блакитний |
| ОС | Android |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 191 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 695 |
| Мультимедіа | |
| Функції камери | Спалах |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Nord CE 4 Lite 5G 8/256GB Blue |
| Безпека | Fingerprint |
| Бездротові підключення | NFC |
| Відеоядро | Qualcomm Adreno 619 |
| Вбудовані датчики | датчик наближення |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діагональ екрану | 6.67" |
| Ємність аккумулятора (мА/ч) | 5110 mAh |
| Запис відео основної камери | Full HD (1920x1080) |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Інтерфейси підключення | USB Type-C |
| Клас телефону | Multi SIM |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість ядер | 8 core |
| Комбінований слот | Так |
| Комплект постачання | телефон |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мoдель | Nord CE 4 Lite 5G 8/256GB Blue |
| Мультимедіа | соціальні мережі |
| Навігація | ГЛОНАСС |
| Об'єм оперативної пам'яті (МБ) | 8 Gb |
| Об'єм вбудованої пам'яті (GB) | 256 Gb |
| Органайзер | світовий час |
| Основна камера | 50 + 8 Mpx |
| Особливості | IP54 certified |
| Особливості корпусу | Безрамковий дисплей |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 5G |
| Розміри (мм) | 75.6 х 8.1 х 162.9 мм |
| Дозвіл екрану | 1080 x 2400 pixels |
| Розширення пам'яті | до 2 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Країна виробництва | Китай |
| Також | смартфон |
| Також шукають | до 30000 грн |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 16 Mpx |
| Частота процесора | 2.2 GHz |