-35%
43 391 ₴
28 204 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Exceleram |
| Кількість модулів у комплекті | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 6000 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Висота модуля пам'яті | стандарт |
| (Збірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| Артикул | E-42-007D-32 |
| Буферизація | unbuffered |
| Гарантія, міс | 120 |
| Мoдель | DDR5 32GB (2x16GB) 6000 MHz 42-Series |
| Напруга живлення | 1.1 В |
| Об'єм одного модуля | 32 ГБ |
| Підсвічування | Немає |
| Примітка | гарантує тільки їх безпечне транспортування. |
| Перевірка і корекція помилок (ECC) | Немає |
| Система охолодження | з радіатором охолодження |
| Стандарти пам'яті | PC5-48000 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Таймінги | CL48-48-48-96 |
| Також шукають | геймерська |
| Форм-фактор пам'яті | 288-pin DIMM |