-35%








49 952 ₴
32 469 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Оснащення | Стереодинаміки |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Чорний |
| ОС | Android |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 159 г |
| Мультимедіа | |
| Органайзер | Годинник |
| Функції камери | Спалах |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 7 Gen 4 |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 2712x1220 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PBA50006RS |
| Безпека | Fingerprint |
| Бездротові підключення | NFC |
| Відеоядро | Adreno 722 |
| Вбудовані датчики | датчик наближення |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діагональ екрану | 6.67" |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 + f/2.0 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.0 |
| Ємність аккумулятора (мА/ч) | 4800 mAh |
| Запис відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Інтерфейси підключення | USB Type-C |
| Клас телефону | Multi SIM |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 1 SIM + e-sim |
| Кількість ядер | 8 core |
| Комплект постачання | чехол |
| Матеріал екрану | Corning Gorilla Glass 7i |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мoдель | Edge 70 12/512GB Gadget Grey |
| Мультимедіа | соціальні мережі |
| Навігація | ГЛОНАСС |
| Об'єм оперативної пам'яті (МБ) | 12 Gb |
| Об'єм вбудованої пам'яті (GB) | 512 Gb |
| Основна камера | 50 + 50 Mpx |
| Особливості | IP69 certified |
| Особливості корпусу | Водонепроникні |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 5G |
| Розміри (мм) | 74 х 5.99 х 159 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна виробництва | Китай |
| Також | смартфон |
| Також шукають | до 30000 грн |
| Тип дисплея | P-OLED |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 50 Mpx |
| Частота процесора | 2.8 GHz |