-35%








38 302 ₴
24 896 ₴
Показати оптові ціниІнверторний компресор ProSmartTM
Висока ефективність і довговічність; низький рівень шуму
Якщо ваш холодильник гудит; булькає та споживає занадто багато електроенергії,; треба якомога швидше його замінити. Інверторний компресор ProSmartTM з інноваційною конструкцією забезпечує швидше охолодження за меншого енергоспоживання і працює вчетверо тихіше; ніж звичайні холодильні компресори. Він швидше адаптується до температурних коливань; довше зберігає свіжість продуктів і економить електроенергію; зменшуючи ваші витрати.
Перенавішуються дверцята
Дверцята зі змінним напрямком відкривання залежно від дизайну кухні
На деяких кухнях дверцята холодильника мають відчинятися тільки в певному напрямку. З перенавішуваними дверцятами ви зможете встановити петлі ліворуч або праворуч і самостійно вирішити, у який бік відкриватиметься холодильник. Крім того, ви можете поставити два холодильники поруч і встановити петлі так; щоб дверцята в них відчинялися в протилежних напрямках.
Загартоване скло
Міцні скляні полиці
Завдяки поличкам із загартованого скла вам не доведеться хвилюватися щоразу; коли ви ставите в холодильник велику та важку каструлю. Ці полиці зроблені із загартованого скла та витримують навантаження до 25 кг. Вони захищені від тріщин і подряпин набагато краще від звичайного скла, тому ви зможете без проблем зберігати на них важкі предмети.
SmoothFit™
Дверцята зі зручним механізмом відкривання на 90 градусів
Деякі кухні сплановані так; на них немає вільного простору або побутова техніка розташована в незручних місцях. Дверцята SmoothFitTM не виступають за межі бічної панелі; коли відкриті на 90 градусів; завдяки чому холодильник можна легко поставити в кутку або біля стіни; не жертвуючи зручністю. Контейнери для фруктів і овочів висуваються водночас повністю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Кліматичний клас | T |
| Кількість компресорів | 1 |
| Загальний об`єм | 313 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 71 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Потужність заморожування | 17 кг/добу |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | B3RFNE314XB |
| Час збереження температури без електроенергії | 9 годин |
| Висота | 186.5 см |
| Гарантія, міс | 36 |
| Глибина | 70.9 см |
| Додатково | перевішування дверцят |
| Клас енергоефективності | E |
| Кількість відділень | 5 |
| Мoдель | B3RFNE314XB |
| Особливості | акустичний сигнал і індикатор відкритих дверцят |
| Корисний об'єм | 286 л |
| Система розморажування | NoFrost |
| Спосіб установки | стоїть окремо |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Добове споживання ел. енергії | 0.61 кВт |
| Тип відділень | висувні ящики |
| Холодоагент | R600a |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 59.7 см |