-35%





23 571 ₴
15 321 ₴
Показати оптові ціни✔ Бездротовий комфорт - відсутність небезпеки обрізки кабелю і відсутність шкідливих викидів.
✔ Конструкція для оптимальної роботи та безпеки експлуатації.
✔ Зручна рукоятка для простоти використання і оптимального управління.
✔ Наконечник шини - пила SAW BLADE для роботи з гілками діаметром до 35 мм; система миттєвої зупинки полотна; система Power Command для роботи зі складними чагарниками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black&Decker |
| Відстань між ножами | 22 мм |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BCHTS3625L1 |
| Гарантія, міс | 36 |
| Довжина леза | 55 см |
| Ємність акумулятора | 2.5 Ач |
| Мoдель | BCHTS3625L1 |
| Напруга акумулятора | Тридцять шість |
| Особливості | додаткова рукоятка |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип харчування | Акумулятор |