-35%




28 917 ₴
18 796 ₴
Показати оптові ціни✔ Компактна і легка конструкція для зниження втоми користувача при обрізанні живоплоту.
✔ Додаткова D-подібна рукоять для зручного захвату в декількох положеннях (лівою або правою рукою чи зверху).
✔ Міцні ріжучі двосторонні ножі з лазерним заточуванням із загартованої сталі завдовжки 55 см і кроком 19 мм.
✔ Робота ножів подвійної дії для збільшення терміну служби.
✔ Збільшений час роботи: до 75 хвилин на одному заряді акумулятору (для базової батареї 5 Аг).
✔ Протиударний корпус для збільшення довговічності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Відстань між ножами | 19 мм |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 2.9 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DCM563P1 |
| Гарантія, міс | 36 |
| Довжина леза | 55 см |
| Ємність акумулятора | 5 Ач |
| Мoдель | DCM563P1 |
| Напруга акумулятора | Вісімнадцять |
| Особливості | додаткова рукоятка |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип харчування | Акумулятор |