-35%








33 211 ₴
21 587 ₴
Показати оптові ціни✔ Кущоріз акумуляторний для живоплоту Dewalt пропонує ідеальне рішення для садів; ландшафтних дизайнерів; власників нерухомості і багато чого іншого.
✔ Збільшена досяжність і шарнирна головка означають підстригання більш високим або більш глибоким для живоплотів; а також доступ до інших незручним областям при збереженні зручного положення стоячи.
✔ Кущоріз був ретельно збалансований по вазі; щоб мінімізувати втому; а легкий вал знижує навантаження на важелі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Відстань між ножами | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 4.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DCMPH566P1 |
| Гарантія, міс | 36 |
| Довжина леза | 55 см |
| Мoдель | DCMPH566P1 |
| Напруга акумулятора | Вісімнадцять |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип харчування | Акумулятор |