-35%2 245 ₴
1 459 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 72-105 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина лінійки | 317 мм |
| Одиниці виміру | градуси |
| Мoдель | 18.5x31.7 см |
| Країна виробництва | Китай |
| Ширина лінійки | 185 мм |
| шкала вимірювання | двостороння |