-35%
52 252 ₴
33 964 ₴
Показати оптові ціни✔ 2 режими роботи.
✔ Система активного контролю вібрації (AVC).
✔ Електронне регулювання швидкості обертання і частоти ударів.
✔ Електронний індикатор необхідності обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Вага | 7.4 кг |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-max |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | D25832K |
| Гарантія, міс | 36 |
| Мoдель | кейс |
| Особливості | поворотна рукоятка |
| Споживана потужність | 1.35 кВт |
| Розміри | 290 х 255 х 80 мм |
| Режими | свердління + удар |
| Сила удару | 10.5 Дж |
| Країна виробництва | Чехія |
| Тип | Професійний |
| Частота ударів в хвилину | 2900 |