-35%



3 091 ₴
2 009 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для процесору |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1300 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Сбока) Загальна висота, мм | 154 |
| Артикул | SE-226-XT ARGB Snow |
| Повітряний потік | 68.2 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Тиск | 1.87 мм H2O |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| для процесорів | AMD |
| Додатково | 6 теплових труб |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертання | 1500 об./хв |
| Максимальний TDP | 250 Вт |
| Мoдель | SE-226-XT ARGB Snow |
| Напруга живлення вентиляторів | Дванадцять |
| Підсвічування | ARGB |
| Розмір (загальний) | 154 х 129 х 106 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Роз'єми живлення | 3-pin |
| Сокет | 2066 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Споживаний струм вентиляторами | 0.25 А |
| Управління швидкістю обертання | Да |
| Рівень шуму | 30.5 dB |
| Енергоспоживання вентиляторів | 3 Вт |